Tak to jste na správném místě!
Pročtěte si rubriky a vyberte si to, co Vám přenese užitek. Zavolejte nám a my se o Vás postaráme.
V čem se lišíme od ostatních poraden a center? Máme 25 let zkušeností v oblasti zdraví, stravování a jsme tu proto, abychom si s vámi vytvořili přátelský vztah, který nám umožní dosáhnout Vámi požadovaného výsledku!

Náš klub KRAPI je garancí slušného přístupu!

Rubriky

Vítejte!

Oznámení: vzhledem k tomu, že byl náš web využíván i lidmi z MLM systémů jako zdroj informací, rozhodli jsme se na dotazy odpovídat pouze písemně či telefonicky.

Posláním našeho klubu je poskytnout lidem informace v oblasti zdraví nejen tělesného, ale i duševního. Lidé jsou zvyklí řešit své zdraví teprve tehdy, kdy jej začnou pomalu ztrácet což je doprovázeno bolestí, únavou a užíváním léků.

Chceme vám pomoci, aby jste se cítili lépe, těšili se do nového dne a váš život byl naplněn pohodou.

Základem našeho zdraví je dobré a vyvážené stravování, pravidelný pohyb a relaxace. Navštivte nás i když se cítíte dobře, ale chcete-li informace jak si svoji pohodu udržet a pokud vás vaše zdraví již zlobí, pokusíme se vám pomoci.

Budete mít k dispozici profesionální zázemí, snažíme se k vám přistupovat jako k členům rodiny. Spolupracujeme s dalšími odborníky, takže pokud nebude v našich silách splnit vaše očekávání, doporučíme vám jiné možnosti.

V současné hektické době je důležité si umět vymezit čas jen pro sebe a věnovat tento tak důležitý čas tomu, aby se Vaše tělo i mysl uvolnili. V našem centru si příjemně odpočinete při dobrém čaji a doufáme, že i s naší pro Vás milou pozorností.

Pokud už nemoce a bolesti máte, nezoufejte. Máme technologie i znalosti na to, abychom Vám pomohli. Prosím, seznamte se s našimi rubrikami.

Těší se na Vás

Monika a Petr Pilátovi
Mapa k nám.png
Výchozí stav
Výchozí stav
Výchozí stav
Výchozí stav
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one