Tak to jste na správném místě!
Pročtěte si rubriky a vyberte si to, co Vám přenese užitek. Zavolejte nám a my se o Vás postaráme.
V čem se lišíme od ostatních poraden a center? Máme 25 let zkušeností v oblasti zdraví, stravování a jsme tu proto, abychom si s vámi vytvořili přátelský vztah, který nám umožní dosáhnout Vámi požadovaného výsledku!

Náš klub KRAPI je garancí slušného přístupu!
Náš klub CAPKRAPI, nepoužívá nepodložené praxí nevyzkoušené postupy, které by vědecká rada lékařské komory ČR označila za šarlatánství.
Nepoužíváme žádné z metod měření kontaminací a patogenních organismů k potvrzování nebo vyvracení lékařských diagnóz, klienta upozorňujeme na limity těchto metod.
Nikdy nevyvracíme ani nepotvrzujeme lékařské diagnózy, neradíme lidem aby postupy svých lékařů ignorovali nebo upravovovali dle svých rozhodnutí na základě informací, které získají v našem Centru.
Naše postupy, které klientům radíme nikdy nevydáváme za léčebné postupy stejně tak jako potravinové doplňky či stravovací doporučení nevydáváme za léčiva, či léčebné terapie.
V žádné ze svých činností neporušujeme zákony ČR nebo legislativu EU.
Nikdy nezneužíváme situace velmi vážně nemocných ke svému obohacení, vždy v případě našich postupů upozorňujeme, že výsledek může být nejistý.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one